Oczyszczacz LightAir Agro

IonFlow

LightAir AgroPro 

Pożegnaj wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki. Oczyszczacz powietrza Signature eliminuje je wszystkie, bez jednego dźwięku. Signature to wyrafinowany design, w trzech wersjach kolorystycznych. Największa moc, pozwala na oczyszczenie do 50m2 powierzchni.

Wymiary: 19×66 cm
Waga: 2.8 Kg
Powierzchnia: 50 m2/123m3
Głośność: 21 dB
Pobór prądu: 5W
Jony ujemne: 19’000’000 jonów ujemnych/cm3 z odległości 1 cm 250’000 jonów ujemnych/cm3 z odległości 1 m.

Redukcja cząstek: Usuwa cząsteczki SMOGu PM10 , PM 2,5. Szczególnie wydajny w eliminowaniu najmniejszych i najniebezpieczniejszych cząstek poniżej 0.1 µm, Spektrum działania od 25µm – 0,007µm
Usuwa: wirusy, bakterie, pleśń, alergeny.

AgroPro - stworzony dla zwierząt 

Oczyszczacz powietrza dla zwierząt

LightAir AgroPro


Robię wszystko, co w mojej mocy, aby moje konie były zdrowe.

Wraz z zawodowymi jeźdźcami i rolnikami LightAir zdaje sobie sprawę z ogromnych problemów związanych z infekcjami wirusowymi w pomieszczeniach dla zwierząt. AgroPro ma wszystkie zalety IonFlow, ale jest dostosowany do potrzeb pomieszczeń dla zwierząt.


AgroPro wspomaga najlepszą 
wydajność produkcji oraz minimalizuje straty.

oczyszczacz powietrza stadnina koni

Stadniny Koni

Każdy właściciel konia wie, jak ważne jest zapobieganie infekcjom. W profesjonalnych wyścigach konnych, uprzęży, skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu stan zdrowia koni będzie miał bezpośredni wpływ na ich wyniki i szansę na zwycięstwo. Również ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji podczas podróży między mistrzostwami jest ogromne.

fermy drobiu oczyszczacz powietrza

Fermy Drobiu

Produkcja drobiu i jaj jest niezwykle wrażliwa na infekcje. Drób najczęściej żyje blisko siebie, a infekcje rozprzestrzeniają się szybko i trudno je zatrzymać po ich rozpoczęciu. Zdrowie każdego zwierzęcia ma ogromne znaczenie, aby utrzymać produkcję przy minimalnych stratach i osiągnąć produkty o wysokiej jakości.

chlewnia oczyszczacz powietrza

Chlewnie

Jako hodowca trzody chlewnej często umiejscawia się różne chlewnie w gospodarstwie w odległości kilku kilometrów od siebie, aby uniknąć potencjalnych niszczycielskich skutków szeroko rozpowszechnionej infekcji. Pozytywne skutki kontrolowania rozprzestrzeniania się infekcji są ogromne. Zdrowie każdej świni jest bardzo ważne jak również utrzymanie produkcji przy minimalnych stratach i uzyskanie produktów o dobrej jakości.

Obora oczyszczacz powietrza

Obory

Jako hodowca bydła i krów mlecznych postarasz się trzymać bydło na zewnątrz. Infekcje nie rozprzestrzeniają się tak łatwo na zewnątrz. Jednak większość dużych rolników musi mieć stajnie działające w celu obsługi produkcji. Zdrowie każdego bydła ma ogromne znaczenie, aby utrzymać produkcję minimalne straty i uzyskaj produkty o dobrej jakości.

LightAir IonFlow neutralizuje ponad 97% wirusów w powietrzu!

Jesteśmy najlepszą ochroną przed wirusami. Fakt udowodniony naukowo przez Instytut Karolinska.  Wirus w powietrzu staje się natychmiast nieszkodliwy. Co czyni Twoje otoczenie bezpiecznym dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Badania

Zobacz jak LightAir działa w podczerwieni.

Oczyszcza
wyłączony

Oczyszczacz
włączony

Widoczne efekty oczyszczania!

Zobacz sam, na własne oczy jak dużo zanieczyszczeń jest w powietrzu.
Wszystkie zanieczyszczenia skupiają się na aluminiowym kolektorze! 
W odróżnieniu od filtrów HEPA nie traci on swojej wydajności w czasie, kiedy inne oczyszczacze oparte na filtrach, wraz z zapychaniem się filtra ją tracą.

Bez filtra, bez kosztów. Po prostu umyj kolektor pod wodą!

Większość urządzeń oczyszczających powietrze wymaga stosowania drogich filtrów, które powinny być wymieniane przynajmniej dwa razy do roku. Filtry takie kosztują średnio od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


Miłośnik zwierząt?
Ciesz się swoimi zwierzakami i czuj się dobrze.

Nasze oczyszczacze powietrza pomogą odfiltrować unoszące się w powietrzu alergeny, a także zapachy zwierząt, dzięki czemu możesz cieszyć się ze swoim futrzastym członkiem rodziny.

Oczyszczacz powietrza LightAir usuwa cząsteczki które typowe filtry HEPA nie są w stanie.

Nasz oczyszczacz LightAir wykorzystuje jony ujemne, a nie filtry, aby skutecznie usuwać cząstki aż do 0,007 mikrona.

LightAir zmienia życie.

LightAir poprawia życie osób cierpiących na astmę, alergie i POChP, a także dzieci, osoby starsze i chore, które są najbardziej wrażliwe na infekcje. Oczyszczacze powietrza LightAir IonFlow skutecznie usuwają:

ligitair_eliminuje_wirusy

Prawdopodobnie najlepiej przebadany oczyszczacz powietrza na świecie.

Test redukcji cząstek.

Prawdziwy test, badanie prowadzone w centrum Sztokholmu w godzinach pracy w ciągu 20 minut. Badanie zostało przeprowadzone przez NIAQ (Nordic Instute for Air Quality).

Test redukcji, SP

Ten raport porównawczy pokazuje, że LifeAir IonFlow 50 usuwa najmniejsze i najbardziej szkodliwe cząsteczki lepiej niż większość oczyszczaczy powietrza na rynku! Badanie zostało przeprowadzone przez SP Technical Research Institute of Sweden cards (część rządu szwedzkiego, Ministerstwo Przemysłu) we wrześniu 2008.

Doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza

Lightair.pl  2020

© 2010 - 2020 LightAir - All Rights Reserved