oczyszczacz_Lightair_alegria

Skutecznie oczyszcza powietrze

Skutecznie usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, dymu, naskórka, bakterie, wirusy, alergeny zwierząt domowych, pleśń. Jest szczególnie skuteczny w usuwaniu najmniejsze cząsteczek, które są uważane za najbardziej niebezpieczne dla naszego zdrowia. Efektywność jest potwierdzona przez badania w instytucjach państwowych.

bez_halasu

Bez hałasu, śpij spokojnie

LIFEAIR filtr powietrza może pracować 24/7 przy czym jest bezgłośny,możesz zostawić urządzenie włączone na noc i spokojnie się wyspać. Mniej niż 5 dB; konstrukcja większości obecnie dostępnych oczyszczaczy powietrza opiera się na działaniu wentylatorów generujących między 35 a 80 dB a niektóre z nich mogą nawet przekroczyć ten zakres.

bez_filtrow

Bez filtrów, bez wydatków

Brak drogich filtrów, które musisz wymieniać. Jeśli zajdzie taka potrzeba umyj kolektor ciepłą wodą z płynem do naczyń. Większość urządzeń oczyszczających powietrze wymaga stosowania drogich filtrów, które powinny być wymieniane przynajmniej dwa razy do roku. Filtry takie kosztują średnio od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

jonizator_powietrza

Jonizuje powietrze

W zdrowym środowisku około dwóch trzecich jonów powinna składać się z jonów ujemnych. Człowiek oraz nasze środowisko generuje jony dodatnie tworząc nienaturalne zaburzenie równowagi. Dla przykładu przy wodospadzie cyrkuluje około 50,000 jonów ujemnych na cm3 a w biurze jest już ich jedynie 20/cm3.

oszczczedny

Oszczędny, pracuje 24h/7

Zużywa mniej niż 7W na godzinę, co jest znacznie mniej niż w większości innych filtrów powietrza. Zużycie energii jest bardzo istotne, ponieważ wszystkie oczyszczacze powietrza powinny być cały czas włączone, skutecznie utrzymując niski stopień stężenia cząstek. Filtr powietrza LifeAir pracuje 24/7

stylowy_design

Stylowy design

Dla wielu osób oczyszczacz powietrza jest niezbędny, ale nie chcą one, aby w ich pięknie wyposażonym domu lub biurze stanął wielki kawał plastiku. Wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy oczyszczacz powietrza, którego projekt odzwierciedla jego unikatową technologię.