Skuteczność potwierdzona badaniami

Urządzenie LIFEAIR osiąga wysoki poziom wydajności. LIFEAIR stosuje swoją unikatową, opatentowaną technologię. Urządzenie, zamiast przesuwać powietrze przez układ filtrujący, dosłownie usuwa szkodliwe cząsteczki z powietrza i więzi je w kolektorze. Jeśli zajdzie taka potrzeba kolektor można łatwo i szybko odłączyć od reszty urządzenia i umyć ciepłą wodą – częsta wymiana kosztownych filtrów nie jest konieczna.

Dość często tradycyjne filtry elektrostatyczne i mechaniczne działają w oparciu o przepływ powietrza wykorzystując przy tym największą prędkość powietrza ale i generując niemożliwy do zaakceptowania poziom hałasu.

nature_test

Test technologii Lifeair w NATURE !!!

Dowiedź się jak Lifeair chroni przed wirusami

Nature należy do najbardziej prestiżowych czasopism naukowych. Artykuły zgłaszane do publikacji są poddawane ocenie niezależnych recenzentów. Czasopismo posiada wysoki wskaźnik Impact Factor (ok. 30).

Raport działania technologii LifeAir, tej samej którą znajdą Państwo w oczyszczaczu powietrza. Raport opisuje jak technologia LifeAir skutecznie ogranicza infekcje wirusowe.

Czytaj raport

Graph_SP_2008-212x300

TEST SP’s Energy

Ten raport porównawczy pokazuje, że LifeAir IonFlow 50 usuwa najmniejsze i najbardziej szkodliwe cząsteczki lepiej niż większość oczyszczaczy powietrza na rynku! Badanie zostało przeprowadzone przez SP Technical Research Institute of Sweden cards (część rządu szwedzkiego, Ministerstwo Przemysłu) we wrześniu 2008.

Czytaj raport

test-lightair-7

Skuteczny na pleśń

Raport dowodzi że oczyszczacz powietrza LIFEAIR usuwa 88% wszystkich zarodników pleśni w ciągu zaledwie 3 godzin.

Czytaj raport

test-lightair-2

Usuwanie cząstek pyłu

LIFEAIR otrzymuje najlepszy czyste powietrze stanie ocenić wartości w usuwaniu pyłu! Badanie zostało przeprowadzone przez fińskie Centrum Badań Technicznych VTT, niezależny instytut specjalizujący się w jonizacji i jakości powietrza.

Czytaj raport

test-lightair-3

99% efektywność!

Testy przeprowadzone przez SP, Technical Research Institute of Sweden (część rządu szwedzkiego, Ministerstwo Przemysłu), pokazują, że LifeAir IonFlow 50 skutecznie eliminuje większość cząsteczek (wielkości 0,3-1,0 mikrometrów) w zaledwie 5 godzin.

Czytaj raport

test-lightair-6

Skuteczność a czas

SP Technical Research Institute of Sweden udowodnił, że LifeAir IonFlow 50 nie traci na skuteczności wraz z upływem czasu.

Czytaj raport

test-lightair-9

SGS test laboratoryjny – Bakterie

91,5% Wskaźnik eliminacji.

Czytaj raport

test-lightair-9

SGS test laboratoryjny – Usuwanie cząstek PM 2.5

96,6% Współczynnik eliminacji.

Czytaj raport

test-lightair-9

SGS test laboratoryjny – Nikotyna

43,7% Wskaźnik eliminacji w 10 minut.

Czytaj raport

test-lightair-9

SGS test laboratoryjny – Formaldehyd

99% Wskaźnik eliminacji w 24 godziny.

Czytaj raport

test-lightair-4

Brak ozonu

LifetAir IonFlow 50 jest prawdopodobnie jedynym jonizatorem-oczyszczaczem powietrza, który nie generuje ozon. Badanie zostało przeprowadzone przez fińskie Centrum Badań Technicznych VTT, niezależny instytut specjalizujący się w jonizacji i jakości powietrza.

Czytaj raport

test-lightair-5

Test NIAQ

Prawdziwy test, badanie prowadzone w centrum Sztokholmu w godzinach pracy w ciągu 20 minut. Badanie zostało przeprowadzone przez NIAQ (Nordic Instute for Air Quality).

Czytaj raport

test-lightair-0

Jonizacja powietrza

Test wydajności jonizatora powietrza.

Czytaj raport