Każdego dnia wdychamy około 20.000 litrów powietrza które zawiera wiele zanieczyszczeń wywołujących u człowieka reakcje alergiczne, bóle głowy czy bezsenność.

oczyszczasz_powietrza

lightair_oczyszczanie_1

W przeciwieństwie do tradycyjnych oczyszczaczy powietrza LifeAir wykorzystuje unikalną technologię jonizacji. Opatentowana technologia LifeAir IonFlow sprawia, że nasz oczyszczacz powietrza generuje ponad 250 000 jonów ujemnych na cm3 mierzonych w odległości 1 metra, bez produkowania ozonu. Wzmożona produkcja jonów sprawia, że ładunek ujemny dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

Jony ujemne przyczepiają się do dodatnio naładowanych, szkodliwych cząstek powietrza takich jak kurz, pyłki powodujące alergie, bakterie, pleśń, łupież zwierzęcy, wirusy itp.

lightair_oczyszczanie_2

lightair_oczyszczanie_3

Dodatnio naładowany kolektor przyciąga cząsteczki pozostawiając powietrze czystym. Efekty działania kolektora nie słabną z czasem jak to bywa z oczyszczaczami, których konstrukcja została oparta na filtrach powietrza. Większe skupiska cząsteczek, zanim zostaną wychwycone przez filtr powietrza i zamknięte w kolektorze, opadają na podłogę i zostaną usunięte przy regularnym odkurzaniu.

Bardzo duża produkcja jonów ujemnych, pozwala skutecznie oczyścić powietrze w całym pomieszczeniu. Niezależnie od tego w którym miejscu postawisz twój oczyszczacz LifeAir. Filtr powietrza Lifeair jest efektywny w pomieszczeniach do 50m2.

lightair_oczyszczanie_4

lightair_oczyszczanie_5

W razie potrzeby kolektor można z łatwością ściągnąć, przemyć wodą i ponownie używać. W połączeniu z bardzo niskim poborem energii urządzenie LifeAir jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Utrzymuje czyste i zdrowe powietrze 24 godziny na dobę bez zbędnych wydatków na zakup filtrów.