Oczyszczacze powietrza LIFEAIR usuwają najmniejsze i najbardziej szkodliwe cząsteczki lepiej niż większość oczyszczaczy powietrza na rynku!

Niezależne badanie przeprowadzone przez Szwedzki Narodowy Instytut Badań przeprowadzone w zamkniętej komorze testowej z regulowaną dostawą cząstek dymu pokazało niesamowity wynik tj. praktycznie wszystkie cząsteczki zawieszone w powietrzu (o rozmiarze od 0,3 do 1,0 μm) zostały usunięte w czasie krótszym niż pięć godzin.

filtr_lightair1Czysty oczyszczacz
filtr_lightair2Po 2 tygodniach
filtr_lightair3 Po 4 tygodniach
filtr_lightair4 Po 3 miesiącach

Urządzenie LIFEAIR osiąga wysoki poziom wydajności. LIFEAIR stosuje swoją unikatową, opatentowaną technologię. Urządzenie, zamiast przesuwać powietrze przez układ filtrujący, dosłownie usuwa szkodliwe cząsteczki z powietrza i więzi je w kolektorze. Jeśli zajdzie taka potrzeba kolektor można łatwo i szybko odłączyć od reszty urządzenia i umyć ciepłą wodą – częsta wymiana kosztownych filtrów nie jest konieczna. Dość często tradycyjne filtry elektrostatyczne i mechaniczne działają w oparciu o przepływ powietrza wykorzystując przy tym największą prędkość powietrza ale i generując niemożliwy do zaakceptowania poziom hałasu. skutecznosc_oczyszczacza_powietrza_lightair